Šiandien ir baldų pramonės siūlo­mos lovos yra daugiafunkciniai baldai: jos gali būti naudojamos kaip paprasčiausias kelių keičia­mų padėčių baldas miegoti arba kaip sofa, ant kurios galima ir miegoti, o po ja esančioje dėžėje laikyti įvairius daiktus, arba būti atsipalaidavimo oazė su radiju ir

Kokybiškos lovos pagamintos iš kruopš­čiai suderintų, ekologiškai švariai apdo­rotų medžiagų ir yra ergonomiškos.

Ir lovų gamintojai renkasi iš neribotos medžiagų įvairovės. Lovos iš natūralaus, vaškuoto ar lakuoto medžio, metalo, rotango, žilvičio ar kitokių vytelių arba pa­gamintos iš kelių sudėtinių dalių – jums prieš akis platus pasirinkimas.

Vandens lovos

Vandens lovos tampa vis populiaresnės. Lovoje sumontuota šildymo sistema re­guliuoja vandens temperatūrą pagal Jūsų poreikius nuo 20 iki 38 laipsnių. Kadangi žmonių miegojimo įpročiai skiriasi, pata­riame iš pradžių išbandyti lovą. Kad būtų sveika ir patogu gulėti, į lovą pilamas vandens kiekis apskaičiuojamas pagal : kūno svorį, todėl vandens užpildymo pro­centas kiekvienu atveju nustatomas atski­rai. Prieš perkant lovą pasidomėti statiniais namo paramet­rais, nes vandens lova sveria 350-700 kg, be to, prisideda ir žmogaus svoris.

www.tavovaikams.lt/maniezai/lt

Miegamojo baldai