Baldai iš rotango. Unikali organinė žalia­va, šimtmečių senumo pyni­mo tradicija ir šiuolaikinis ma­dingas  baldų  dizainas.   Visi  šie kriterijai – įdomių baldų iš ekolo­giškų žaliavų gamybos pagrindas.

Baldai iš rotango – unikalūs. Visi baldai gaminami rankomis. Rotango medienos ypatybės, pavyzdžiui, medžiaga gali būti nevienodai stipri, nedideli įtrūkimai me­dienos paviršiuje, netolygūs atstumai tarp atšakų arba netolygus pluošto tankis, suteikia baldams žavumo ir savitumo. Masyvus, stabilus ir lankstus: Rotangas – tai į lianą panašus tropinių miškų augalas. Mokslinis šio augalo pavadinimas – Calamus rotang. Jis labai greitai auga ir atsi­naujina iš šakniastiebio. Šis augalas nėra tuščia­viduris,   kaip,   pavyz­džiui, bambukas, prie­šingai  – jis  ištisinis, todėl labai stabilus, ta­čiau kartu ir lengvas it pūkas.

Tokių nepaprastų savy­bių – lengvas, bet masyvus, lankstus, bet stabilus, – neturi jo­kia kita organinė medžiaga.

Pirmiausia kilo mintis iš rotango kurti ir gaminti baldus,  kuriuos vėliau galima meniškai apipinti. Ši idėja buvo sėkmin­gai  įgyvendinta. Šie  baldai gimsta iš amatininku aistros. Jie gaminami  skonį ir individualų stilių turintiems klientams. Šie baldai gaminami rankomis, išryški­nant kai kurias detales, šiuolaikines ir madingas formas. Europoje praktiškai neliko dirbtuvių, galinčių šitaip apdoroti rotangą, ne tik išsaugojusių, bet ir toliau nuolat tobulinančių pynimo meno tradi­cijas.