Nors tradiciškai roletai naudojami biuro patalpose, bet šiuo metu jie tampa vis populiaresni ir gyvenamuosiuose pastatuose. Dažniausiai pirmas aspektas, kodėl jie yra pasirenkami, tai apsisaugojimui nuo saulės spindulių ir karščio namuose. Taip pat dėl apsaugos nuo ultravioletinių saulės spindulių ir dėl padidinto namų privatumo lygio. Dėl patogaus roletų reguliavimo, visada yra galimybė kontroliuoti, kiek patalpa gali būti matoma iš išorės.

roletai

Roletai yra puikus pasirinkimas, jei Jūs norite paprasto, bet tuo pačiu gražaus ir estetiško langų dekoro varianto. Tai puikus pasirinkimas, norint pagyvinti savo namus, pavyzdžiui, sumontavus ryškiaspalvius roletus. Jie labai gerai priglunda prie langų ir juos galima rinktis iš plataus asortimento: įvairių raštų, spalvų, ar net gi foto paveiksliukų ant jų. Jūs galite rinktis tokius, kurie atsidaro iš viršaus arba iš apačios. Tai yra bene vienintelis langų apsaugos tipas, kuris turi tokį gausų dizaino pasirinkimo asortimentą.

roletai2

Labai lankstus roletų pasirinkimas teikia didelius privalumus. Jei Jūsų prioritetas yra apsisaugoti nuo saulės spindulių, galite rinktis specialiai tam skirtą audinio pagrindą. Yra ir tokių, kurie gerai apsaugo nuo saulės, tačiau tuo pačiu yra dalinai permatomi, todėl galima gan neblogai matyti išorinį vaizdą. Tokie roletai be Jums suteikiamo komforto dar ir apsaugo kambario baldus nuo išblukimo, nes be langų apsaugos, baldų spalvos, veikiamos tiesioginių saulės spindulių, greit blunka. O jei norite visiško privatumo ir tamsos – rinkitės tamsių spalvų, storo audinio medžiagas. Norėdami sujungti šiuos du privalumus, galite montuoti dvigubus roletus: vienas sluoksnis bus plonesnis, o kitas (viršutinis) – nepraleidžiantis šviesos visiškai. Tai suteiks gerą apsaugą nakties metu.

Kitas privalumas tas, kad roletais yra labai paprasta naudotis, o jų priežiūra yra visiškai nesudėtinga. Kai kurie jų netgi  turi automatizuotą sistemą, kurios dėka galima visus langų roletus kontroliuoti vienu metu, ne rankiniu būdu.

Roletai yra patvarūs. Pasirinkus tinkamą gamintoją, galite būti tikri, kad jų gamybai buvo naudojami tvirto plieno vamzdžiai, aukštos kokybės medžiagos ir puikios valdymo sistemos.

Pasyvus namas (A, A+, A++)

Jeigu svajojate apie energetiškai efektyvų namą, rekomenduojame apsilankyti  www.EKIE.lt   (EKIE Namas) svetainėje. Čia sužinosite apie modernias A+  namų statybos technologijas, projektus, statybos terminus. Rasite praktiškų patarimų.